Futboll

Liga e fatosëve në futboll – rezultatet dhe tabela

Vikendin që lëmë pas fatosët zhvilluan ndeshjet e javës së dytë kampionale, teksa regjistruan rezultate me shumë gola. Ja rezultatet dhe tabela:

You Might Also Like