KRONIKË E ZEZË

Sulmon gruan

I dyshuari shqiptar shtetas i Kosovës me banim në Kamenicë me 19 maj 2020 rreth orës 18:40, pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj saj duke e sulmuar, goditur me grusht me që rast i ka shkaktuar Lëndime të lehta trupore.

I dyshuari është arrestuar nga policia e Kosovës dhe pas procedurave ligjore

me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48

You Might Also Like