Sportet me dorë

Ja kur dhe ku mund ta shikoni ndeshjen e volejbollit

Read More...

Futboll

Kjo është lista e futbollistëve të Gjilanit

Read More...

Gjilan

Edhe fëmijët shprehën dashurinë e tyre për Shqipërinë dhe për simbolet kombëtare

Read More...

Futboll

Drita synim e ka fitoren në ballafaqimin me Gjilanin

Read More...

Futboll

Për ndeshjen ndaj Dritës, Gjilanit i kthehet sulmuesi i njohur

Read More...

Futboll

Gjilani mbyll përgatitjet për duelin kundër Dritës

Read More...

Sportet me dorë

KV Drita këtë javë pret kryeqytetaset, ja kur zhvillohet ndeshja

Read More...

LAJME

Gjilani 10 raste të reja me covid19

Read More...

Futboll

Prishtina përkohësisht kalon Gjilanin në tabelë

Read More...

Gjilan

Në Gjilan vendoset monumenti i Joseph R. “Beau” Biden III

Read More...