Show Biz

Butrint Rashiti lanson këngën e tij të re “Ata sy”

Artisti gjilanas Butrint Rashiti ka publikuar këngën e re të titulluar “Ata sy”.

Kënga e re e artistit është publikuar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Bini Diez, kurse videoklipi është punuar nga produksioni URBAN Graphics.

Ndryshe kënga mund të dëgjohet në kanalin zyrtar të Youtubes.

You Might Also Like