Sportet luftarake

Melina Rizahu, xhudistja e re që po shkëlqen

Read More...

Sportet luftarake

Rilind Sylejmani, i argjendtë në “Gjilani Open 2024”

Read More...

Futboll

Gjilani merr ish-sulmuesin e Dritës

Read More...

Sportet luftarake

Ylli i ri i xhudos Kosovare, Feroza Abazi, fiton medaljen e artë në Gjilan

Read More...

Futboll

FC Drita U17 Kampion i LRFGJ dhe Kampion i Play Off Nacional të Kosovës

Read More...

Futboll

Ish-lojtari i Gjilanit kalon te Tirana

Read More...

Futboll

Një futbollist nga Liga Gjermane bëhet pjesë e Dritës

Read More...

Futboll

Erlis Xhemajli njofton se nuk është më pjesë e SC Gjilanit

Read More...

Futboll

FC Drita nënshkruan marrëveshje me Studion Ligjore BESNIK R. BERISHA & ASSOCIATES LLC

Read More...

Futboll

Blerton Sheji nënshkruan me FC Drita

Read More...