Sportet luftarake

Altin Zogaj nuk di për humbje, mposhti boksierin nga Armenia me nënshtetësi gjermane Armenak Hovhannisyan

Read More...

Sportet luftarake

Peon Musmurati karateisti që po shkëlqen

Read More...

Sportet luftarake

Kryetari Hyseni pret në takim përfaqësues të klubeve të karatesë, zotohet se do ta rrisë përkrahjen financiare për sportistët

Read More...

Sportet luftarake

Vëllezërit Milot e Altin Zogaj kampionë të boksit në Gjermani në kategorinë gjysmë të rëndë

Read More...

Sportet luftarake

Leotrim Rexhepi nokauton boksierin hungarez

Read More...

Sportet luftarake

Boksieri gjilanas Donat Syla dhe i tërë Reprezentacioni i Kosovës pengohen nga Spanja për të marrë pjesë në Kampiontin Botëror për të rinj

Read More...

Sportet luftarake

Boksieri Leotrim Rexhepi i gatshëm për të bërë historinë

Read More...

Sportet luftarake

Boksieri nga Gjilani, Donat Syla do të marrë pjesë në Kampionatin Botëror për të Rinj në Spanjë

Read More...

Sportet luftarake

Boksierit gjilanas Leotrim Rexhepit për sponzorizim i bashkangjitet “SB KAZAZI Construction” dhe Uji “DEA”

Read More...

Sportet luftarake

Boksieri profesionist Leotrim Rexhepi përkrahet nga “AR Katana”

Read More...