Show Biz

Këngëtari më i kërkuar i momentit Butrint Rashiti, publikon baladën e tij më të re

ëngëtari i momentit Butrint Rashiti, ka publikuar baladën e tij më të re me titull “Zemrës qare” shkruan Radio Star.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Fadil Topalli, kurse spoti është punuar nga Urban Graphics.

Butrint Rashiti është këngëtari i momentit, pasi që tani po kërkohet në çdo vend ku ka shqipëtarë dhe çdo këngë e tij është hit.

You Might Also Like