Gjilan

Kryetari Haziri ngushëllon familjen Berisha dhe komunitetin artistik me rastin e ndarjes nga jeta të regjisores, Burbuqe Berisha

Read More...

Gjilan

Ja numri i rasteve të reja me covid19 në Kosovë

Read More...

Gjilan

Lutfi Haziri: Në Spitalin e Gjilanit nuk kemi të shtrirë asnjë pacient me COVID-19

Read More...

Gjilan

Mesazh urimi i drejtorit Bekim Mustafa në ditëlindjen e shtatë të Gjimnazit Natyror “Xhavit Ahmeti”

Read More...

Gjilan

Sot 13 të infektuar me covid19

Read More...

LAJME

Tabela në Superligë, prijnë dy ekipet nga Gjilani

Read More...

Gjilan

Prokuroria dhe Policia po punojnë intensivisht në ndriçimin e vrasjes së të riut gjilanas E.S.

Read More...

Gjilan

Në Gjilan mbyllet fushata sensibilizuese e Javës Ndërkombëtare të Njeriut me Shkop të bardhë

Read More...

LAJME

Drita do të udhëtojë për fitore

Read More...

LAJME

Haziri: Nga e hëna, gjilanasit mund të vaksinohen kundër COVID-19 te QMF Dardania

Read More...