Futboll

Drita vazhdon kontratën me Ardian Nuhiun

 

FC Drita ka vazhduar kontratën me trajnerin e saj Ardian Nuhiu, i cili do të jetë pjesë e ekipit bardh e kaltër deri në vitin 2022. Një gjë e tillë është bërë e ditur nga ekipi gjilanas, i cili është i kënaqur me punën e Nuhiut dhe i ka ofruar kontratë të re.

Edhe drejtori i klubit, Feti Murseli, është shprehur i kënaqur me marrëveshjen e arritur.

Të rikujtojmë se nën drejtimin e Ardian Nuhiut, Drita momentalisht zë pozitën e dytë në tabelë me gjasa të mëdha që sivjet për herë të tretë të shpallet kampione e Kosovës.

 

Ja postimi i plotë i FC Drita

 

Sonte pas nje takimi te shkurter eshte arritur marreveshje per vazhdimin e bashkepunimit me trenerin tone Ardian Nuhiu edhe per dy vitet e ardheshme!

Drejtori i pergjithshem Feti Murseli eshte shprehur tejet i kenaqur me punen profesionale dhe perkushtimin e trenerit Shkupjan Ardian Nuhiu, dhe per te cilen i eshte besuar klubi edhe per dy vitet e ardhshme.

Klubi jone i deshirone suksese ne qellimet tona te perbashketa trenerit.

 

You Might Also Like