Futboll

Fiton Vitia, humbin Vllaznia e Dardana

 Në Grupin B, skuadrat kryesuese Ulpiana dhe Vitia kanë shënuar fitore tejet të rëndësishme përballë Ramiz Sadikut, respektivisht Vllaznisë së Pozheranit.

Ferizaj në ndeshjen tjetër e ka befasuar Dardanën.

Grupi B

Ulpiana – Ramiz Sadiku 2-1
Ferizaj – Dardana 1-0
Vitia – Vllaznia e Pozheranit 1-0

 

You Might Also Like