Futboll

Gjilani të dielen luan kundër Prishtinës

Gjilan, 19 shtator 2019-Kjo fundjavë sjellë ballafaqimet e xhiros së 6-të kampionale.Në këtë xhiro skuadra e Gjilanit do të luaj si mysafir i Prishtinës.Ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit, zhvillohet ditën e diele me fillim nga ora 20:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

You Might Also Like