Futboll

Ja kur zhvillohet kryendeshja Gjilani – Drita

 

 

Kryendeshja ndërmjet Gjilanit dhe Dritës do të zhvillohet këtë të diele në Stadiumin e Qytetit në Gjilan. Kjo ndeshje do të nis me fillim në ora 13, ku do të përballen i dyti në tabelë (Drita) me të tretin në tabelë (Gjilani).

 

Të rikujtojmë se ndeshja e zhvilluar muaj më parë ndërmjet Dritës dhe Gjilanit ka përfunduar me rezultat të barabartë 0:0

 

You Might Also Like