Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Arbëria – Drita

 

Ndeshja e xhiros së nëntë ndërmjet Arbërisë së Dobrajës dhe Dritës së Gjilanit do të zhvillohet këtë të martë në Stadiumin “Agron Rama” në Obiliq me fillim në ora 14.

Kjo ndeshja do të drejtohet nga treshja e gjyqtarëve Tefik Maloku, Edmond Zeqiri dhe Fatmir Sekiraqa. Gjyqtarë i katërt do të jetë Visar Kastrati, vëzhgues i gjyqtarëve Idriz Kelmendi, kurse delegat do të jetë Ali Ajeti.

Deri në vendimin tjetër të FFK-së,

Ndeshja Zhvillohet pa praninë e publikut por me transmetim Direkt në ART MOTION.

You Might Also Like