Futboll

Ja kush do ta drejtojë kryendeshjen Drita – Gjilani

Kryendeshja Drita – Gjilani që do të luhet këtë të diele me fillim në ora 13 do të drejtohet nga treshja e gjyqtarëve Genc Nuza, me ndihmësit e tij Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, kurse gjyqtari i katërt do të jetë Selim Isufi.

You Might Also Like