Futboll

Mezani: Skuadra ka nevojë ende të përmirësohet dhe të komponohet

“Ishte lojë e fortë nga të dyja skuadrat. Nuk arritëm t’i shfrytëzojmë rastet që i patëm. Kemi rritur presionin në pjesën e dytë në fushën e Ballkanit por nuk shënuam. Skuadra ka nevojë ende të përmirësohet dhe të komponohet me lojtarët që kanë ardhur. Duhet të jem të kënaqur me lojën por po na mungon goditja para portës”, ka thënë Mezani.

You Might Also Like