Futboll

Nuhiu: Prishtina ishte më e mirë, këtë duhet pranuar

Read More...

Futboll

Superkupa i takon Prishtinës

Read More...

Viti

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës  Ramush Haradinaj  i bindur se Vitia do të mbështet AAK-në

Read More...

Viti

Meliza Haradina-Stublla u prit ngrohtësishtë dhe bashkëbisedoi me anëtarë dhe simpatizant të AAK –së në Viti

Read More...

Gjilan

Komiteti i Gjilanit apelon qytetarët dhe subjektet afariste që t’i respektojnë vendimet shtetërore për ruajtjen e shëndetit publik

Read More...

Futboll

Gjilani mposht ekipin nga Mali i Zi

Read More...

LAJME

Gjilani 14 raste të reja me covid19

Read More...

LAJME

COVID-19 mori edhe një jetë vdes Tasim Hoxha njëri ndër ekonomistët e parë të komunës së Vitisë

Read More...

Libri

S`JAM NË ËNDËRR

Read More...

Gjilan

Ekipet e shëndetësisë primare në Gjilan kanë realizuar 33 vizita shtëpiake tek pacientët e prekur nga COVID-19

Read More...