Futboll

Trepça ’89 kundërshtar i radhës i SC Gjilani

Gjilani të shtunën udhëton drejt Mitrovicës, për të zhvilluar takimin kundër Trepçës ’89, i vlefshëm për javën e 16-të kampionale.
Ndeshja e së shtunës, zhvillohet në stadiumin “Riza Lushta” dhe fillon në ora 13:00.

You Might Also Like