Futboll

Vllaznia e Pozharanit sjell edhe tri përforcime

 

Tri përforcime ka sjellë të martën, kurse këtë të mërkurë Vllaznia e Pozharanit ka angazhuar edhe tre futbollistë të tjerë.

Sipas një publikimi në faqen e klubit, të shoqëruar edhe me fotografi, Vllaznia ka sjellë dy lojtarë nga Trepça e Mitrovicës. Janë këta lojtarët Rinor Karaxha dhe Kujtim Pantina, kurse nga KF Onix është angazhuar lojtari Bajram Zuqaku.

 

Ja postimi i plotë i KF Vllaznia:

 

Pas publikimit te transfereve te djeshme sot do te publikojme edhe 3 transfere te reja!

Behet fjale per Kujtim Pantinen qe rikthehet ne klub nga KF Trepqa, Rinor Karagja nga KF Trepqa dhe Bajram Zuqaku nga KF Onixi.

Transfereve te reja ju deshirojme sukses ne vazhdim.

Pergatitjet e klubit po vazhdojne me sukses …

You Might Also Like