KRONIKË E ZEZË

I gjendet arsenal armësh në shtëpi, do të qëndroj një muaj në paraburgim

Read More...

KRONIKË E ZEZË

Aksidentoi tre persona, Gjykata cakton masën e paraburgimit

Read More...

Viti

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës  Ramush Haradinaj  i bindur se Vitia do të mbështet AAK-në

Read More...

Viti

Meliza Haradina-Stublla u prit ngrohtësishtë dhe bashkëbisedoi me anëtarë dhe simpatizant të AAK –së në Viti

Read More...

Viti

Ndahet nga jeta Mustafë Aliu, Drejtori i shkollës fillore  ”Bafti Haxhiu” në Viti

Read More...

Viti

Gjendet i vdekur personi nga Deblldeu që ishte shpallur në kërkim para katër ditësh

Read More...

Viti

Në Drobesh të Vitisë u përurua objekti i ri i shkollës

Read More...

KRONIKË E ZEZË

Një muaj paraburgim të pandehurit D. I., dyshohet se vrau familjarin e tij

Read More...

KRONIKË E ZEZË

Kërkohet paraburgim ndaj një personi për vrasje të rëndë

Read More...

Viti

Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë dhe UNICEF-i ndihmojnë shkollat e komunës së Vitisë me mjete higjienike

Read More...