Futboll

Formacioni i Dritës përballë KF Feronikelit

Formacioni zyrtar përball KF Feronikelit!
Për shkak të dëmtimeve mungojnë kapiteni Ard Limani dhe Ergyn Ahmeti.

You Might Also Like