Futboll

Gjilani nesër zhvillon ndeshjen e parë kontrolluese

Gjilan, 14 Janar 2020-Në kuadër të përgatitjeve për pjesën pranverore, skuadra e Gjilanit ditën e nesërme (e mërkure), zhvillon ndeshje kontrolluese, ku për kundërshtar do ta ketë ekipin e 2 Korrikut.

Ndeshja miqësore dhe e para për vitin 2020 mes Gjilanit dhe 2 Korrikut, zhvillohet tek fusha ndihmëse në Gjilan me fillim në ora 14:00.

Kujtojmë se skuadra e Gjilanit, fazën përgaditore ta vazhdoj në Antalia të Turqisë, ku do ti zhvilloj edhe disa ndeshje të tjera kontrolluese.

You Might Also Like