Futboll

Nuhiu: E bllokuam kundërshtarin

Kryetrajneri i Dritës, Ardian Nuhiu për foli për triumfin ndaj Drenicës;

“Meqenëse orari është shumë i ngjeshur, në këtë takim kemi luajtur një lojë të mirë, teksa kemi bllokuar edhe kundërshtarin në pikët më të forta. I përgëzoj futbollistët për ndeshjen e mirë dhe duhet të përgatitemi për ndeshjen e radhës”.

You Might Also Like