Futboll

Gjilani-Trepça 89′ zhvillohet të dielen

Gjilan, 11 Mars-Faza e 3-të kampionale starton këtë fundjavë.
Në kuadër të javës së 23-të, skuadra e Gjilanit e zhvillon takimin si vendas kundër skuadrës mitrovicase Trepça 89′.

Ndeshja mes Gjilanit dhe Trepçës 89, zhvillohet ditën e diele me fillim në ora 14:00, në Gjilan.

🏆 Ipko Superliga, Java XXIII
🆚 Trepça 89′
📆 E diele, 15 Mars
🕑 14:00h

You Might Also Like