Futboll

Drita teston forcën e juniorëve

Ndeshje përmbyllëse për stinorin vjeshtor
Sot gjatë ditës dy ekipet e klubit FC DRITA dhe FC DRITA U19-Juniorët kanë zhvilluar ndeshje testuese/miqësore në përfundim të aktiviteteve sportive për vitin 2022.
Juniorët e DRITËS treguan formë të mirë dhe premtuese.
Në fund, presidenti i klubit, Valon Murseli me një darkë solemne falënderoi futbollistët për angazhim gjatë gjithë sezonit, duke kërkuar dhe ju dëshiruar mbarësi në gjysëm edicionin tjetër pranveror.

You Might Also Like