Futboll

Ja kujt i dedikohet fitorja e Gjilanit

 

“Kjo fitore i dedikohet familjes së Engjull Smërqakut që humbën anëtarin më të dashur të familjes së tyre dhe po ashtu tifozërisë “Skifterat” të cilët e humbën anëtarin e tyre”, shtoi ndër të tjerash drejtori Sallah Sherifi pas fitores së FC Gjilanit ndaj Prishtinës me rezultat 2:0.

You Might Also Like