Futboll

Ja kur nis kampionatin SC Gjilani

Gjilan, 19 Shtator 2020-Kuq e bardhët ditën e diele udhëtojnë drejtë Drenasit, për të zhvilluar takimin e vlefshëm për javën e parë kampionale, kundër Feronikelit.

Takimi mes Feronikelit dhe Gjilanit zhvillohet ditën e diele me fillim në ora 13 e 30 minuta, në stadiumin, “Rexhep Rexhepi”, në Drenas.

You Might Also Like