Futboll

Ja si i gëzohet fitores së Dritës, Valon Zymberi

Fitores së Dritës ndaj rivalit lokal Gjilanit, i janë gëzuar tifozët më të flaktë të këtij ekipi “Intelektualët” e gjithsesi se për këtë fitore janë ndarë të lumtur edhe lojtarët dhe drejtuesit e ekipit.

Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, është vërejtur një gëzim i madh në radhët bardh e kaltër.

Ndër ata që iu gëzuan fitores së Dritës është edhe zëvendësdrejtori sportiv i këtij ekipi, Valon Zymberi, i cili u hodh në përqafim të kryetrajnerit Ardijan Nuhiu, gjë e cila shihet edhe në foton e realizuar nga kryelajmi.com

You Might Also Like