Sportet me dorë

KH Zhegra fiton ndeshjen ne Podujevë

 

Në ndeshjen e zhvilluar sot ndërmjet KH Llapi – KH Zhegra , fitore me shumë meritë ka arritur KH Zhegra me rezultat final 35:37.

Sipas drejtueseve të ekipit nga Zhegra, loja ishte mjaftë e mirë  dhe me rivalitet, te ekipi i Zhegrës u dalluan Alban Haziri me 15 gola dhe Festim Isufi me 8 sosh.

Gjithashtu të gjithë lojtaret e dhanë maksimumin dhe janë meritorë për këto dy pikë të fituara.

You Might Also Like