Futboll

Komunikatë e FC Drita: Jemi shumë të vëmendshëm në vendimet që i marrim

Komunikatë

Duke parë që nëpër portalet tona po qarkullojnë lajme se kinse klubi jonë FC DRITA mund t’i humbë 9 pikë për shkak të parregullsive në ndeshjen e fundit përballë Flamurtarit, përmes këtij reagimi dëshirojmë që ta njoftojmë të gjithë opinionin futbolldashës që ne si kampionë aktualë jemi shumë të vëmendshëm në vendimet që i marrim dhe se nuk ka asnjë parregullësi dhe gjithqka është konform rregullave të FFK-së!

Këtë gjë e kemi dëshmuar më së miri edhe në garat ndërkombëtare andaj i ftojmë të gjithë tifozët tanë që të jenë të qetë për këtë situatë që është krijuar.

FC DRITA

You Might Also Like