Sportet me dorë, SPORTI

KV Drita Meshkujt arrinë marrëveshje me talentin prishtinas, Fisnik Salihu

KV Drita Meshkujt arrinë marrëveshje me talentin prishtinas, Fisnik Salihu.

Fisi me shumë kënaqësi pranojë të vi tek skuadra jonë dhe të dëshmojë vlerat që posedon si lojtarë.

Ai gjithashtu tash e sa vite është lojtarë i përfaqësues tek të rinjet e Kosoves. Fisi luan në poziten e qendrës dhe është përforcimi i radhes i skuadres sonë.

Mirsëvjen Fisnik Salihu në familjen bardh e kaltër. Shumë suksese në sezonen e re së bashku

Shkruan KV DRITA – Meshkujt ne profilin e tyre ne Facebook

You Might Also Like