Futboll

Mezani: Po na mungon njeriu gol

Gentian Mezani, SC Gjilani:

“Në katër ndeshje na është shfaqur problemi me konkretizimin e rasteve. Na mungon njeriu gol, ose personi që mund ta shtyejë topin në rrjetë. Ne duhet të përmisohemi në këtë drejtim, sepse e patë edhe sot nuk mjaftoi dominimi i ndeshjes. Kemi lënë shumë pikë prapa dhe në ndeshjet e radhës duhet të marrim masat. Jemi të kushtëzuar të improvizojmë, pasi që kemi këta futbollistë dhe presim të na rikthehen edhe futbollistët e tjerë nga lëndimet. Ne kemi një objektiv këtë edicion dhe nuk guxojmë të mbetemi prapa”, deklaroi Gentian Mezani.

You Might Also Like