Futboll

Vitia shtangu Trepçën në Mitrovicë, Kika pëson keq në Istog

Vitia ka shokuar Trepçën në Mitrovicë, duke e mundur si me lojë ashtu edhe me rezultat. Në fund rezultati ka shënuar 1 me 2 për djelmoshat e Milaim Zuzakut që sivjet patën një paraqitje të shkëlqyeshme.

Këtë të shtunë është paraqitur edhe një ekip tjetër anamoravas, Kika e Hogoshtit, e cila ishte mysafire në Klinë, por që u mposht me rezultat të thellë 4:1.

Pritet që ndeshjet e tyre t’I zhvillojnë edhe dy ekipet anamoravase, Bashkimi i Koretinit dhe Vllaznia e Pozharanit.

You Might Also Like