Futboll

Gjilani finalizon marrëveshjen me dy futbollistët Keita Aziz dhe Keita Raza

Gjilan,17 Shkurt-Klubi i futbollit SC Gjilani ditën e sotme ka arritur të finalizoj marrëveshjet me dy futbollistët nga Bregu i Fildishtë, bëhet fjalë për Keita Aziz dhe Keita Raza.

Dy vëllezërit 22 vjeçarë, sot në zyret e SC Gjilanit kanë nënshkruar kontratë me skuadrën tonë, ku do ta përfaqësojnë skuadrën tonë deri në Qershor të vitit 2021.

You Might Also Like