Futboll

Gjilani mbyll përgatitjet anti-Ferizaj

Gjilan, 23 Gusht 2019-Gjilani pasditën e sotme ka mbyllur përgatitjet për duelin e javës së dytë kampionale, atë kundër Ferizajit.

Stërvitjet e sotme u mbajtën tek fusha ndihmëse dhe u mbajtën nga ora 17:00 deri në ora 18:00, me futbollistët të cilët punuan në detajet e fundit të takimit të nesërm.

Kryetrajneri i skuadrës, Gentjan Mezani gjithashtu sot ka përgaditur listën e futbollistëve të ftuar për takimin kundër Ferizajit.

Më poshtë e gjeni listën e plotë të futbollistëve.

 

You Might Also Like