Futboll

Ja kur zhvillohet kryendeshja Drita – Ballkani

 

 

Kryendeshja e tërë stinorit ndërmjet të dytës në tabelë Dritës dhe Ballkanit, lider në Superligë do të zhvillohet këtë të diele me fillim në ora 13 e 30 në Stadiumin e Qytetit në Gjilan. A do t’i hakmerret Drita Ballkanit do të shihet  në këtë ndeshje, e cila është e rëndësishme, ngase me fitore eventuale Drita do të kalonte në pozitën e parë, duke e kaluar Ballkanin për një pikë.

 

Pra

Superliga e Kosovës – Xhiroja XVI

Fc DRITA vs Fc Ballkani

E Diel | 6 Dhjetor | 13:30

Stadiumi i Qytetit në Gjilan

 

——-

Deri në vendimin tjetër të FFK-së,

Ndeshja Zhvillohet pa praninë e publikut por me transmetim Direkt në ART MOTION dhe Klan Kosova

 

You Might Also Like