Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Gjilani – Ballkani

Të mërkuren skuadra e Gjilanit zhvillon takimin kundër Ballkanit
Kuq e bardhët në këtë mesjavë do të kërkojnë të rikthehen tek rezultatet pozitive, ku do të përballen me skuadrën e Ballkanit në Gjilan.
Ndeshja Gjilani-Ballkani, e cila luhet në kuadër të javës së 21-të kampionale, zhvillohet në Stadiumin e Qytetit në Gjilan dhe fillon në ora 13:00h.

You Might Also Like