Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Llapi – Drita

 

Llapi i plagosur do të pres Dritën këtë të diele në Stadiumin “Zahir Pahaziti” në Podujevë. Ndeshja do të nis në ora 13 e 30 minuta, kurse ajo do të luhet pa praninë e publikut shkaku i pandemisë.

“Yjet” e Tahir Batatinës deri më tashti kanë fituar vetëm 5 pikë dhe janë në pozitën e parafundit, derisa Drita që ka vazhduar shkëlqimin, për momentin gjendet në pozitën e dytë, por që ka dy ndeshje më pak të zhvilluara se sa lideri Ballkani i Suharekës.

You Might Also Like