LAJME

Ja kur zhvillohet ndeshje Gjilani – Feronikeli

Gjilani nis të shtunen fazën e fundit kampionale
Në kuadër të javës së 28-të kampionale, kuq e bardhët zhvillojnë në shtëpi takimin përball Feronikelit.
Ndeshja e skuadrës sonë përball Feronikelit, luhet ditën e shtune (10 Prill), në Gjilan dhe fillon në ora 15:00.

You Might Also Like