Futboll

Klein: Nga ndeshja në ndeshje po e përmirsojmë lojën

Jerome Klein, kryetrajner i Besës

“Ishte një ndeshje e vështirë, pasi që Drita është një skuadër shumë e fortë, ndërkohë që ne kemi një skuadër shumë të re. Ne bëmë më të mirën e mundshme, nga ndeshja në ndeshje po shkojmë duke i bërë gjërat më mirë dhe shpresoj që shumë shpejtë të vijmë te rezultatet pozitive”.

You Might Also Like