Sportet me dorë

KV Drita këtë javë pret kryeqytetaset, ja kur zhvillohet ndeshja

 

 

Liderja e Superligës së Kosovës në Volejboll, KV Drita këtë të diele në Palestrën e Sporteve „Bashkim Selishta – Petriti“ në Gjilan pret ekipin kryeqytetas KV Prishtina.

Ndeshja do të nis në ora 16 e 30 dhe do të zhvillohet pa praninë e shikueseve shkaku i pandemisë, por kjo ndeshje mund të ndiqet në faqen e KV Drita në facebook.

You Might Also Like