Futboll

Lutfi Haziri uron FC Dritën

FC Drita u shpall sivjet nënkampion i Superligës së Futbollit, duke e siguruar kështu pjesëmarrjen në Ligën e Evropës. Urime lojtarëve të Dritës, kryesisë, Intelektualëve dhe presidentëve të klubit, z. Flamur Bunjaku e z. Valon Murseli. Suksese për klubin më të suksesshëm kosovar në garat europiane!

You Might Also Like