LAJME

Miqësorja Gjilani – Ramiz Sadiku, ja rezultati

Gjilani ka arritur ta mposht thellë Ramiz Sadikun, në ndeshje miqësore me rezultat prej 5 me 0, shkruan Gazetasheshi.com

Skuadra e drejtuar nga Bylbyl Sokoli këtë ndeshje përveç rezultatit të thellë e ka dominuar edhe në tërësi Ramiz Sadikun.

Tre gola i ka shënuar sulmuesi Tomislav Busic dhe me nga një gol Darko Nikaç dhe Tomislav Sorsa.

Ndeshja është zhvilluar në stadiumin me bari sintetik në Gjilan.

/GazetaSheshi/

You Might Also Like