Futboll

Nuhiu: Kisha besim se do t’a rikthejmë rezultatin

Ardijan Nuhiu, kryetrajner i Dritës

 

“Kisha besim që do ta rikthenim rezultatin, pasi që djemtë po luanin mirë dhe po krijon shumë. Ishte çështje kohe se kur do të shënonim. Ndeshjet e tilla janë për t’u fituar dhe mua më vjen mirë për futbollistët që treguan karakter të madh dhe falë dëshirës së zjarrtë edhe arritën fitoren”, deklaroi Ardian Nuhiu për media pas ndeshjes.

You Might Also Like