Futboll

Gentian Mezani nuk prononcohet pas ndeshjes

Humbja në minutat e fundit si duket e ka prekur shumë Gentian Mezanin, kryetrajner i Gjilanit. Deri një minutë para përfundimit, ekipi i tij ishte në epërsi dhe për dy minuta pësoi dy gola, në minutën 89 dhe 90.

Pas ndeshjeve si zakonisht duhet të prononcohen trajnerët, por një gjë të tillë nuk e bëri Gentian Mezani, i cili si duket ka qenë shumë i dëshpëruar me humbjen e pësuar.

You Might Also Like