Futboll

Vllaznia e nisi me fitore

Vllaznia e Pozharanit mirë e ka nisur stinorin pranveror, ngase në fushën e saj e ka mposhtur Istogun me rezultat të pastër 2 :0.

Kanë qenë lojtarët Toni Salihu dhe Jurgen Gjini, që kanë shënuar për Vllazninë e cila do të luftojë për mbijetesë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.

You Might Also Like