Futboll

Vllaznia prezanton dy përforcimet e reja

Klubi i Vllaznisë së Pozharanit sot ka bërë prenzentimin e dy transfereve të reja, të cilët bashkë me klubin pozharanas do të jenë pjesë e Superligës së Kosovës në Futboll.

Maliq Belulin nga KF Ferizaj dhe Armend Miftarin nga KF Hajvalia janë dy lojtarët e transferuar së fundmi ku sot u prezantuan para publikut vendas.

Vllaznia premton se do të sjell edhe përforcime të tjera.

 

You Might Also Like