Futboll

Yll Murtezi lojtar i Kikës

Skuadra e organizuar e Kikës e ka kompletuar transferimin e mesfushorit qëndror, Yll Murtezi, raporton Gazetasheshi.com.

Murtezi më herët ka qenë pjesë e Dritës dhe Bashkimit të Koretinit.

Me ardhjen e tij, Kika pritet të përfitojë në cilësi.

Skuadra nga Hogoshti do të tentojë mesin e tabelës në Ligën e Parë, teksa ndodhet edhe në çerekfinale të DigitAlb Kupës.

You Might Also Like