Gjilan

Në prag të 110-vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë, në Gjilan vihet gurthemeli i shtatores së heroit, Ramiz Cernica

Read More...

Futboll

Valon Zymberi: Faleminderit për 1528 ditë së bashku maestro Ardian Nuhiu

Read More...

Futboll

Disa karatkteristika të veçanta të botërorit në futboll “Katari 2022”

Read More...

Gjilan

Ka ndërruar jetë ish-profesori i Edukatës Fizike, Musa Musliu

Read More...

Gjilan

Në vigjilje të festave të nëntorit, LDK dëgjon strukturat e lagjeve, Qendra, Lagjja e Xhamisë së Vogël, Iliria e Fidanishte

Read More...

Komunikacion

GREEN TAXI

Read More...

Kamenicë

Mirënjohje për ata që ruajnë paqen e sigurinë

Read More...

Futboll

FC Drita falënderon Ardian Nuhiun

Read More...

Futboll

“Intelektualët” falënderojnë Ardian Nuhiun

Read More...

Gjilan

Lutfi Haziri: LDK e vlerëson dakordimin e mbrëmshëm, të arritur ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e BE-së dhe më mbështetjen e ShBA-ve

Read More...