Show Biz

Arjanita Shala së shpejti pritet të dal me këngën e saj më të re

E njohur tashmë për estradën kosovare, këngëtarja Arjanita Shala e cila jeton në Belgjikë tka bërë të ditur se është duke punuar për projektin dhe këngën e saj më të re të radhës, e cili pritet shumë shpejt te del edhe me videoklip. Kjo këngëtare veçohet për zërin e saj të mrekullueshëm dhe ka fituar zëmrën e publikut kosovar dhe fansave te saj. E ajo çka bije në sy tek Arjanita është bukuria dhe veshja veshja e saj elegantë. Arjanita vazhdon të mbetet  këngëtarja më e suksesshme shqiptare dhe me e pëlqyer e medieve rozë tani në Kosovë.

You Might Also Like