Muzikë, Show Biz

Meti Maloku dhe Tarabuka Band & Dj Star publikojnë projektin e tyre të ri

Pas shumë bashkëpunimeve të tyre me këngëtar të ndryshëm, projekteve të shumta të suksesshme, gjilanasit tani vijnë me një projekt të ri mes Meti Maloku dhe Tarabuka Band & Dj Star, bashkëpunimi i tyre i parë me këngën të titulluar “Sa emocion”. Xhirimet e videoklipit janë bërë në qytetin prej nga vinë edhe vetë artistët, kënga është krijim i kompozuar nga Ardian Kastrati me tekst të Suzana Fazliut, me videoklip të realizuar nga Bug Production.

You Might Also Like